Możliwość korekty: Różnice pomiędzy wersjami

Z e-Podrecznik
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
 
Linia 1: Linia 1:
 
[[Plik:ok.png|right|link=]]
 
[[Plik:ok.png|right|link=]]
Jeśli możliwe jest odczytanie pliku mimo iż został dostarczony w formacie niewyszczególnionym w załączniku nr 2 do rozporządzenia w sprawie KRI ([http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20170002247 Dz.U.2017.2247 t.j.]), można dokonać konwersji do formatu legalnego pod warunkiem zachowania pliku oryginalnego. Powstaje wtedy kopia treści. Sytuacje takie zdarzają się w momentach zmian technologicznych i wskutek stale trwającego postępu technicznego. Np. kiedy pojawił się format .docx wiele urzędów przez pewien okres nie potrafiło odczytać dokumentów przesyłanych w tym formacie, gdyż stosowane edytory pozwalały odczytywać jedynie dokumenty w formacie .doc.
+
Jeśli możliwe jest odczytanie zawartości pliku mimo iż został dostarczony w formacie niewyszczególnionym w załączniku nr 2 do rozporządzenia w sprawie KRI ([http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20170002247 Dz.U.2017.2247 t.j.]), można dokonać konwersji do formatu legalnego pod warunkiem zachowania pliku oryginalnego. Powstaje wtedy kopia treści. Sytuacje takie zdarzają się w momentach zmian technologicznych i wskutek stale trwającego postępu technicznego. Np. kiedy pojawił się format .docx wiele urzędów przez pewien okres nie potrafiło odczytać dokumentów przesyłanych w tym formacie, gdyż stosowane edytory pozwalały odczytywać jedynie dokumenty w formacie .doc.  
 
[[Category: Format niezgodny z KRI]]
 
[[Category: Format niezgodny z KRI]]
 
[[Category: Postać elektroniczna]]
 
[[Category: Postać elektroniczna]]

Aktualna wersja na dzień 16:08, 7 sty 2018

Ok.png

Jeśli możliwe jest odczytanie zawartości pliku mimo iż został dostarczony w formacie niewyszczególnionym w załączniku nr 2 do rozporządzenia w sprawie KRI (Dz.U.2017.2247 t.j.), można dokonać konwersji do formatu legalnego pod warunkiem zachowania pliku oryginalnego. Powstaje wtedy kopia treści. Sytuacje takie zdarzają się w momentach zmian technologicznych i wskutek stale trwającego postępu technicznego. Np. kiedy pojawił się format .docx wiele urzędów przez pewien okres nie potrafiło odczytać dokumentów przesyłanych w tym formacie, gdyż stosowane edytory pozwalały odczytywać jedynie dokumenty w formacie .doc.


Przejdź dalej ->